Yazılar
SAĞLIKLI BİREY SAĞLIKLI TURİZM.
SAĞLIKLI BİREY SAĞLIKLI TURİZM. .
OTELLERDE HES KODU ARTIK ZORUNLU
OTELLERDE HES KODU ARTIK ZORUNLU ‘Konaklama Tesislerinde HES Kodu Zorunluluğu’ adlı genelge İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzasıyla yayınlandı. Gerekli şartları yerine getirmeyen konaklama tesisleri 10 gün süre ile faaliyetten men edilecek.
THOMAS COOK İFLAS EDELİ BİR YIL OLDU: TATİLCİLER PARALARINI HALEN ALAMADI.
THOMAS COOK İFLAS EDELİ BİR YIL OLDU: TATİLCİLER PARALARINI HALEN ALAMADI. Tur operatörü Thomas Cook bir yıldan biraz daha uzun bir süre önce iflas etmesine rağmen birçok müşteri seyahat masraflarının geri ödenmesini halen bekliyor.
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI GETOB TOPLANTISINDA.
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI GETOB TOPLANTISINDA. Mesleki bir STK olan GETOB Türkiye'de ilklere imza atıyor.
MASKE -MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA UYALIM.
MASKE -MESAFE VE HİJYEN KURALLARINA UYALIM. Bu hem Vatandaşlık hem insanlık görevimizdir
MALİYETSİZ ÇÖP TOPLATAN BELEDİYE HAKSIZ ÜCRET Mİ TOPLUYOR?
MALİYETSİZ ÇÖP TOPLATAN BELEDİYE HAKSIZ ÜCRET Mİ TOPLUYOR? Özcan Özgür-Hamle / Ankara‘dan zamlar, harçlar, vergiler yağmur gibi… Çok merak ediyorum vatandaş buna daha ne kadar dayanır… Çünkü “Başbakanlığı sırasında 2001 krizinde Rahmeti Bülent Ecevit’in önüne Başbakanlık merdivenlerinde bir vatandaş tarafından ‘yazar kasa’ atılmış ve hükümet yıkılmıştı. Şimdi insanlar kendini yakıyor, gören yok. Dört kardeş siyanür içip yaşamlarına son verdiler. Kimsenin umurunda değil, neden?”
KATAR ŞEYHİ’NİN MARMARİS’TEKİ 5 YILDIZLI OTELİ, KADERİNE TERK EDİLDİ.
KATAR ŞEYHİ’NİN MARMARİS’TEKİ 5 YILDIZLI OTELİ, KADERİNE TERK EDİLDİ. DHA/Ali Gündoğan/ Marmaris’te bulunan, Katar Kraliyet Ailesi üyesi (Emir) Şeyh Nasser Ahmed Ali A. Al Thani’ye ait 5 yıldızlı otel, istenildiği iddia edilen KDV hariç yıllık 1 milyon 200 bin dolar kira bedeli nedeniyle talipli çıkmayınca kaderine terk edildi. Marmaris’in dünyaca ünlü 11 kilometre mesafedeki turistik İçmeler Mahallesi’nde bulunan 189 odalı, denize sıfır 5 yıldızlı